Środek do czyszczenia cementowych fug

Za sprawą tego środku do czyszczenia fug cementowych możliwe jest uzyskanie na tyle spektakularnego efektu, że szyba wygląda niemal jak nowa. Brud znajdujący się w fudze zostaje rozpuszczony za sprawą aktywnej substancji, która ma tak pozytywne działanie w tym zakresie. Za sprawą specjalistycznego dozownika możliwa jest aplikacja w sposób bezpieczny. Efekty są zauważalne już od 30 do 60 sekund od aplikacji specyfiku. Przy stosowaniu tego środku nie jest konieczne szorowanie fug, aby prezentowały się jak najlepiej.

Profesjonalne środki czystości dla firm sprzątających

Jak przygotować pomieszczenie do czyszczenia fug profesjonalnym środkiem?

W pomieszczeniu, w którym będzie się miało odbywać czyszczenie fug, już nawet przed otwarciem opakowania należy zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. Wszystkie zbędne przedmioty należy wynieść, aby mieć pewność, że preparat na nie nie wpłynie na te znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie. Co więcej, może to w pewien sposób przeszkadzać, dlatego warto zostawić możliwie czystą powierzchnię. Aby mieć pewność, które miejsca są zabrudzone, warto przetrzeć powierzchnię z kurzu, jednak nie jest to konieczne.

Środek czyszczący do fug a bezpieczeństwo

W celu zachowania bezpieczeństwa podczas użytkowania środka należy stosować rękawice ochronne. Nie wolno wdychać oparów rozpylonego specyfiku, dlatego w tym celu niezbędne jest odpowiednie wietrzenie przestrzeni. Należy to robić zarówno podczas pracy ze środkiem, jak i po skończonych działaniach. Nie należy dopuszczać do tych powierzchni zwierząt, gdyż środek może mieć na nie negatywny wpływ, szczególnie niebezpieczna będzie konsumpcja specyfiku. Należy także chronić środek przed dziećmi i przechowywać jedynie w formie zamkniętej.

Środek do fug na silne zabrudzenia

Środek do fug, który sprawdzi się także na silne zabrudzenia, jest niezwykle skuteczny i łatwy w użyciu. Wystarczy jedynie zadbać o to, aby fuga była zwilżona wodą. Następnym korkiem jest wykorzystanie dozownika, który pozwoli na równomierne naniesienie rozcieńczonego preparatu. Już po 30-60 sekundach zauważalne są efekty, jednak należy jeszcze zebrać rozpuszczony brud. W etapie końcowym należy obficie spłukać powierzchnię wodą. Efekty powinny być satysfakcjonujące, jednak w sytuacji wystąpienia wyjątkowo silnych zabrudzeń należy ten proces powtórzyć.